fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Szukaj
Close this search box.

O nas

O nas

Rzemieślnicza Palarnia Kawy Coffee Style powstała, by zaspokajać potrzeby kawowe tych, którzy pragną więcej, tych, którzy nie zadowalają się przeciętnością, tych, którzy mierzą wysoko i mają wysokie wymagania.

Nasi klienci wiedzą, że kawa to nie tylko „kawa”. Kawa to rozkosz, to poezja smaków, aromatów i doznań. Jesteśmy po to, aby spełniać wyrafinowane potrzeby kawowe naszych klientów.

Od powstania na początku 2013 roku, dostarczamy kawę ziarnistą do najbardziej wymagających klientów. W naszej pracy łączymy pasję oraz doświadczenie branżowe, zdobyte jeszcze przed otwarciem mikropalarni Coffee Style. Jej założyciel Jarosław Birut, przez kilkanaście lat poznawał potrzeby klientów. Na początku byli to klienci różnych kawiarni w całej Polsce. Następnie klienci palarni kawy, w której pracował. Na przestrzeni tych lat zauważył, że jest wielu klientów, którym nie wystarcza „zwykła” kawa. Słusznie oni uważają, że zasługują na więcej. Właśnie dla takich ludzi powstała rodzinna palarnia kawy ziarnistej – Coffee Style.

Sercem każdej palarni kawy jest piec. Naszą kawę prażymy mistrzowskimi (rzemieślniczymi) technikami w tradycyjnych piecach bębnowych polskiej marki Coffed. Kawa ziarnista jest prażona w niewielkich porcjach, a następnie jest chłodzona strumieniem powietrza. To pozwala na zachowanie substancji aromatycznych poprzez ich kondensację.

Dla naszych klientów sprowadzamy tylko najlepszej jakości kawę zieloną (surową), która przeszła przez bardzo rygorystyczne sita selekcji. Ziarna te są prażone najpierw partiami – odpowiednio do swej charakterystyki – a dopiero później mieszane. Jest to proces droższy i wymagający większego wysiłku, który jednak daje optymalną jakość i kolejną przewagę nad innymi ogólnie dostępnymi popularnymi kawami.

Nasze „czarne złoto” dostarczamy do sektora B2B, co pozwala naszym klientom otrzymywać tylko najświeższe kawy. Nasza kawa ziarnista zdobyła uznanie setek klientów (lokale gastronomiczne, firmy i instytucje), którzy nam zaufali.

Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).