fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Kalkulator kawy

Kalkulator kawy przyda się jeśli planujesz zakup ekspresu do biura i nie wiesz ile filiżanek kawy będzie on parzyć dziennie. Ile wyniesie to kilogramów miesięcznie? Zastanawiasz się jaką wydajność musi mieć ekspres do kawy, aby się sprawdził w Twojej firmie? Chcesz oszacować koszty, jakie będziesz ponosić na zakupy kawy ziarnistej? Jakie zużycie kawy będzie w Twoim biurze? Ile filiżanek kawy z 1 kg można zrobić?

Jesteś w odpowiednim miejscu, aby się tego dowiedzieć! Poniżej przygotowaliśmy kalkulator zużycia kawy ziarnistej w Twojej firmie. Wystarczy, że wpiszesz ile osób będzie miało dostęp do ekspresu (łączna liczba pracowników, bez względu, czy piją kawę, czy też nie) i już po chwili będziesz widzieć szacunkową ilość parzonych filiżanek kawy w ciągu dnia. Dowiesz się również ile kawy do biura będziecie zużywać w skali miesiąca.

Z jednego kilograma kawy ziarnistej można przygotować średnio 111 filiżanek kawy. W ekspresach najczęściej ustawia się od 7 do 11 g na porcję, więc średnio można przyjąć 9 g.

Wyniki podane przez kalkulator kawy są szacunkowe i oparte na naszych wieloletnich doświadczeniach. Należy jednak pamiętać, że mogą się one różnić od rzeczywistych, które będą ostatecznie w danej firmie. Im więcej pracowników i osób korzystających z ekspresu, tym wynik z naszego kalkulatora będzie bardziej zbliżony do rzeczywistego.

 

Podaj ilość osób z dostępem do ekspresu:


Kalkulacja zużycia kawy:

Średnia ilość filiżanek dziennie:
32
Średnie miesięczne zużycie kawy w kg:
6.1
Kalkulator kawy

Użyj kodu rabatowego „Kalkulator”, aby odebrać jednorazowy rabat 15% na zakup dowolnych kaw w naszym sklepie internetowym (nie łączy się z innymi kodami i promocjami).

Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).