fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Szukaj
Close this search box.

Kawa do kawiarni

Kawa do kawiarni, którą pokochają Twoi klienci

Kawa do kawiarni powinna zachwycać niezwykłym smakiem i aromatem, który wzbudzi w klientach same pozytywne emocje 🥰. Musi smakować nie tylko miłośnikom klasycznego espresso, ale także fanom kremowego cappuccino oraz latte.

Szukasz kawy do kawiarni, która zachwyca aromatem już od progu wejściowego do kawiarni 😃? Chcesz, aby Twoja kawiarnia była wyjątkowa, a produkty w niej oferowane pozwalały rozwijać Twój biznes 💰? Jeśli tak, to zobacz, jaką kawę dla kawiarni przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej rodzinnej rzemieślniczej palarni kawy Coffee Style!

Na pierwsze zamówienie kawy do kawiarni oferujemy aż 30% rabatu od cennika B2B!*

Zamów bezpłatne próbki wyjątkowych kaw!**

Kawa w kawiarni – czas na aromatyczny relaks

Kawa w kawiarni to zdecydowanie najczęstszy wybór wśród osób odwiedzających ulubione kafeterie. Nic w tym dziwnego – jak wynika z badań, ponad 80% ludzi na całym świecie deklaruje, że pije kawę regularnie. Część z nich stawia na delikatne cappuccino wypijane z bliskimi podczas śniadania, a część preferuje kawę w biurze. Jeszcze inni uważają, że nie ma nic lepszego niż aromatyczna kawa w kawiarni. Miejsce to kojarzy im się ze spokojem, relaksem i wspaniałym aromatem świeżo palonej kawy, który unosi się w powietrzu.

Chcesz stworzyć taki klimat w swoim lokalu i zapewnić klientom najlepszą kawę do kawiarni? Pamiętaj o tym, by zwracać szczególną uwagę na to, na jakie mieszanki ziaren się decydujesz. Kawa dla kawiarni powinna być przede wszystkim wysokiej jakości i odpowiednio w smaku. Ważne, by była także uniwersalna, tak, by smakowała miłośnikom zarówno mocnego espresso, jak i delikatnego cappuccino.

Jaka kawa do kawiarni jest najlepsza?

Najlepsza kawa do kawiarni – czyli tak naprawdę jaka? Pytanie to często zadają sobie właściciele lokali gastronomicznych, którzy stoją przed nie lada wyzwaniem, jakim jest zakup kawy do kawiarni. Wybór nie jest prosty, ponieważ na rynku znajdziemy duży wybór różnych mieszanek zachwycających różnymi smakami i aromatami. Jaka kawa do kawiarni pozwoli Ci zatem być lepszym od konkurencji? Oto kilka czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę podczas wyboru odpowiedniej mieszanki:

  • smak – jest to podstawowy wymóg, który powinna spełniać kawa HoReCa. Jeżeli klienci będą wiedzieć, że w Twoim lokalu czeka na nich pyszna i aromatyczna kawa, z przyjemnością do Ciebie powrócą. Niezwykłe doznania smakowe będą tym, co przyciągnie ich do Twojej kawy w kawiarni;
  • unikatowość – załóżmy, że jeden dostawca zaopatruje większość okolicznych kawiarni w kawę. Jeżeli i Ty zdecydujesz się na to samo rozwiązanie, Twoja kawa do kawiarni nie będzie się wyróżniać na tle konkurencji. Musisz zatem proponować klientom autorskie rozwiązania;
  • jakość – niestety, wiele lokali gastronomicznych decyduje się na zakup kawy ziarnistej dostępnej w sprzedaży detalicznej. Jakość tej kawy w niczym nie odbiega od tej, którą klient może przygotować samodzielnie w domowym ekspresie do kawy. Jeżeli jest on w stanie przyrządzić kawę jak w kawiarni bez wychodzenia z domu, to nie będzie chciał odwiedzić Twojego lokalu. Warto zatem stawiać na mieszanki kaw ziarnistych oferowane przez niewielkie palarnie kawy.

Kawa HoReCa w Coffee Style – Autorska Mieszanka Kawy na wyłączność

Kawa dla kawiarni musi być wyśmienita i jedyna w swoim rodzaju – to naszym zdaniem jedyny sposób na osiągnięcie sukcesu w branży gastronomicznej. Ważna jest również powtarzalność podczas serwowania kawy w restauracji, która powinna zaspokajać wszelkie gusta klientów. Jeżeli chcesz, by goście chętnie wracali do Twojego lokalu, wznieś się ponad przeciętność i wypróbuj naszą kawę w Coffee Style.

W naszej rzemieślniczej palarni kawy przygotowujemy na bieżąco świeże kawy ziarniste palone metodą Slow Roasted. Co ważne, w naszej ofercie znajdziesz wiele gotowych mieszanek na bazie ziaren z całego świata. Są to kawy do gastronomii z ziarnami pochodzącymi z m.in. Brazylii, Gwatemali, Kostaryki, Etiopii czy też Indii. W wielu przypadkach są to kawy dla kawiarni zawierające 100% Arabiki, ale nie tylko. Posiadamy mieszanki Arabiki z Robustą, która pomimo że jest nieco gorzkawa, to ma większą zawartość kofeiny. W związku z tym staje się idealnym wyborem jako najlepsza kawa do kawiarni do przygotowania espresso.

Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy ofertę specjalną – możliwość opracowania autorskiej kawy do kawiarni na wyłączność. Tworzymy je w oparciu o oczekiwania klientów, uwzględniając przy tym naszą wiedzę i doświadczenie w paleniu ziaren. Co ważne, naszą autorską mieszankę kawy dla kawiarni przygotujemy dla Ciebie bez dodatkowych opłat. Wystarczy, że wskażesz nam, o jakiej kawy do kawiarni marzą Twoi klienci, a my postaramy się stworzyć coś specjalnego. Takiej oferty z pewnością nie znajdziesz u zwykłych dostawców kawy! W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

*Nie dotyczy sklepu internetowego.

**Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).

Zdobądź cennik B2B oraz próbki kaw!
Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).