Kawy ziarniste Ekspresy do biura Palarnia kawy Kawa do biura

Luciano Cafe - Kawa ziarnista prosto z pieca!

Zadzwoń do nas +48 58 380 11 55

Kalkulator zużycia kawy w biurze

 

Kalkulator zużycia kawy w Twojej firmie

Planujesz dopiero zakup ekspresu do biura i nie wiesz ile filiżanek kawy będzie on parzyć dziennie? Ile wyniesie to kilogramów miesięcznie? Zastanawiasz się jaką wydajność musi mieć ekspres do kawy, aby się sprawdził w Twojej firmie? Chcesz oszacować koszty, jakie będziesz ponosić na zakupy kawy? Jakie zużycie kawy będzie w Twoim biurze? Ile filiżanek kawy z 1 kg można zrobić?

Jesteś w odpowiednim miejscu, aby się tego dowiedzieć! Poniżej przygotowaliśmy kalkulator zużycia kawy ziarnistej w Twojej firmie. Wystarczy, że wpiszesz ile osób będzie miało dostęp do ekspresu (łączna liczba pracowników, bez względu, czy piją kawę, czy też nie) i już po chwili będziesz widzieć szacunkową ilość parzonych filiżanek kawy w ciągu dnia. Dowiesz się również ile kawy będziecie zużywać w skali miesiąca.

Z jednego kilograma kawy ziarnistej można przygotować średnio 125 filiżanek kawy. W ekspresach najczęściej ustawia się od 7 do 9 g na porcję, więc średnio można przyjąć 8 g.

Wyniki podane z kalkulatora są szacunkowe i oparte na naszych wieloletnich doświadczeniach. Należy jednak pamiętać, że mogą się one różnić od rzeczywistych, które będą ostatecznie w danej firmie. Im więcej pracowników, tym wynik będzie bardziej zbliżony do rzeczywistego.

 

Podaj ilość osób z dostępem do ekspresu:

Kalkulacja zużycia kawy:

Średnia ilość filiżanek dziennie:
Średnie miesięczne zużycie kawy w kg:

 

 

Wyjątkowa, świeżo palona kawa ziarnista, idealna dla Ciebie:

 

Kawa ziarnista Verona Style                 Luciano Cafe - Kawa prosto z pieca!

 

 

Jeśli szukasz ekspresu do biura kliknij poniżej:

 

Ekspres do biura