Kawy ziarniste Ekspresy do biura Palarnia kawy Kawa do biura

Luciano Cafe - Kawa ziarnista prosto z pieca!

Zadzwoń do nas +48 58 380 11 55

Kalkulator zużycia kawy

Kalkulator zużycia kawy w Twojej firmie

Planujesz dopiero zakup ekspresu do biura i nie wiesz ile filiżanek kawy będzie on parzyć dziennie? Ile wyniesie to kilogramów miesięcznie? Zastanawiasz się jaką wydajność musi mieć ekspres do kawy, aby się sprawdził w Twojej firmie? Chcesz oszacować koszty, jakie będziesz ponosić na zakupy kawy? Jakie zużycie kawy będzie w Twoim biurze? Ile filiżanek kawy z 1 kg można zrobić?

Jesteś w odpowiednim miejscu, aby się tego dowiedzieć! Poniżej przygotowaliśmy kalkulator zużycia kawy ziarnistej w Twojej firmie. Wystarczy, że wpiszesz ile osób będzie miało dostęp do ekspresu (łączna liczba pracowników, bez względu, czy piją kawę, czy też nie) i już po chwili będziesz widzieć szacunkową ilość parzonych filiżanek kawy w ciągu dnia. Dowiesz się również ile kawy będziecie zużywać w skali miesiąca.

Z jednego kilograma kawy ziarnistej można przygotować średnio 125 filiżanek kawy. W ekspresach najczęściej ustawia się od 7 do 9 g na porcję, więc średnio można przyjąć 8 g.

Wyniki podane z kalkulatora są szacunkowe i oparte na naszych wieloletnich doświadczeniach. Należy jednak pamiętać, że mogą się one różnić od rzeczywistych, które będą ostatecznie w danej firmie. Im więcej pracowników, tym wynik będzie bardziej zbliżony do rzeczywistego.

 

Podaj ilość osób z dostępem do ekspresu:

Kalkulacja zużycia kawy:

Średnia ilość filiżanek dziennie:
Średnie miesięczne zużycie kawy w kg:

  

Zamów bezpłatne próbki wyjątkowej
kawy do biura!

Kawa do biura Verona Style

Zamów bezpłatne próbki znakomitej
kawy do gastronomii!

Kawa do kawiarni Verona Style

  

Doradzimy optymalny
ekspres do kawy
do Twojego biura!

Ekspres do kawy do biura Jura X8 - Platinium

 

Doradzimy idealny
ekspres do Twojego
lokalu gastronomicznego!

Ekspres do kawiarni Faema E61

 

Luciano Cafe - Kawa prosto z pieca!