Kawy ziarniste Ekspresy do biura Palarnia kawy Kawa do biura

Luciano Cafe - Kawa ziarnista prosto z pieca!

Zadzwoń do nas +48 58 380 11 55

Referencje i opinie

W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni zarówno z naszej kawy ziarnistej, ekspresów do kawy jak i pełnej obsługi. Tym bardziej jesteśmy dumni z opinii jakie nam wystawiają nasi kontrahenci. Zufało nam już ponad 100 klientów.

Poniżej przedstawiamy przykładowe referencje jakie otrzymaliśmy od naszych zadowolonych klientów: 

 

Bibus Menos Logo

Bibus Menos referencje

Palarnia Kawy Coffee Style jest naszym dostawcą kawy ziarnistej od 4 lat. Zarówno asortyment, dostępność towaru jak i elastyczność we współpracy sprawiają, iż układa się ona wzorowo. Terminowość dostaw i dbałość o nas jako klienta skutkuje tym, że jesteśmy klientem zadowolonym i polecamy Coffee Style innym potencjalnym odbiorcom.

Prokurent
Magdalena Stankiewicz

Cekol Logo 

Cedat Logo

Cedat Referencje

Spółka CEDAT nawiązała współpracę z Coffee Style Jarosław Birut w lipcu 2013 roku. Już prawie 4 lata cieszymy się wspaniałym smakiem i aromatem kawy ziarnistej dostarczanej przez pana Jarosława Biruta. Współpraca z Coffee Style jest bezproblemowa, dostawa już następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia, a jakość kawy zawsze jednakowa, czyli doskonała.

Dyrektor Działu Administracji i Spraw Rozliczeń
Joanna Grabowska-Świtała

Eurocast Logo 

Eurocast referencje

Z przyjemnością informuję, że Palarnia Kawy Coffee Style jest naszym dostawcą kawy ziarnistej około 4 lata. Ważną zaletą sklepu jest szeroki asortyment, duża dostępność towaru i elastyczność oraz terminowość. Atutem firmy jest oferta, pragnę ją wyróżnić za jej kompletność - świernie dobrana i dopasowana do potrzeb kontrahenta. Dodam również wzorową komunikację i dbałość o klienta co powoduje nasze zadowolenie.

Renata Polomská

Electro Croon Polska LOGO Referencje Electro Croon Polska

Z przyjemnością udzielam referencji firmie Coffee Style, naszemu dostawcy kawy i akcesoriów do konserwacji ekspresu. Kawę Coffee Style od lat piją nasi pracownicy i goście w biurach w Gdyni, Warszawie i Krakowie. Jej smak zbiera dużo komplementów. Bardzo cenię sobie też współpracę z Panem Jarosławem - przebiega sprawnie i w przemiłej atmosferze. Kawa dostarczana jest regularnie, na czas, dobrze zapakowana i opisana.

Polecam firmę Coffee Style jako rzetelnego dostawcę wysokiej jakości kawy.

Anna Jeżowska

 Chemco - logo Referencje Chemco 

Palarnia Kawy Coffee Style dostarcza nam kawę ziarnistą i akcesoria do obsługi ekspresu od kilku lat. Różnorodność oferowanej kawy jak i jakość są dla nas bardzo ważnym argumentem do współpracy. Pan Jarosław Birut służy nam pomocą i radą w doborze kawy, praktycznie całą dobę. Ważną zaletą sklepu jest fakt, że terminowość dostaw i dbałość o zadowolenie klienta czyli nasze jest na pierwszym miejscu.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Palarnią Coffee Style i polecam potencjalnym odbiorcom.

Z poważaniem,
Krzysztof Dolewa

 

Luciano Cafe - Kawa prosto z pieca!