Kawy ziarniste Ekspresy do biura Palarnia kawy Kawa do biura

Luciano Cafe - Kawa ziarnista prosto z pieca!

Zadzwoń do nas +48 58 380 11 55

Ekspresy do biura | Ekspres do firmy | Ekspres do kawy

Wybierając ekspres do firmy zastanawiamy się jaki ekspres do biura kupić? Wybór na rynku jest olbrzymi i ciężko samemu wybrać właściwy ekspres ciśnieniowy do kawy. Przed zakupem musimy się zastanowić jakie mamy potrzeby i oczekiwania. Ile osób będzie korzystało z ekspresu w biurze? Jaki mamy budżet do wydania na ekspres do kawy? Czy wybrany ekspres ma podnosić prestiż firmy? Który ekspres ciśnieniowy jest prosty w obsłudze?

Bardzo chętnie pomożemy Państwu odpowiedzieć na te i inne pytania dotyczące ekspresów do kawy do biura. Wspólnie ustalimy najbardziej odpowiedni dla Państwa firmy ciśnieniowy ekspres do kawy.

 

Ekspres do kawy

 

Nawet jeśli jeszcze nie wiesz jakie masz potrzeby w kwestii ekspresu ciśnieniowego do kawy, dzięki naszemu doświadczeniu możemy pomóc je ustalić. Wystarczy kliknąć:

 

Oferta / doradztwo w wyborze ekspresu do kawy

 

Poniżej prezentujemy dostępne u nas wybrane profesjonalne modele ekspresów do kawy do biura. Pogrupowane są wg poszczególnych marek oraz wydajności.

 

Ekspresy Jura

Wydajność do 50 filiżanek kawy na dzień

 

Jura Z6

Jura Z6 Aluminium

 

Jura J6

Jura J6 Piano White

 

Jura E6

Jura E6 Platinium

szczegóły i więcej modeli

 

Jura jest zdecydowanie numerem 1 jeśli chodzi o ekspresy do kawy do małego i średniego biura. Jak przystało na Szwajcarską firmę, Jurę ceni się za jakość, innowacyjność, niezawodność i precyzję. Ekspresy Jura cechuje doskonałe wzornictwo i maksymalna prostota obsługi.

 

Sprawdź jaka wydajność ekspresu potrzebna jest w Twojej w firmie:

 

Kalkulator zużycia kawy w biurze

 

Ekspresy Jura Professional

Wydajność do 200 filiżanek kawy na dzień

 

Jura Giga X8 Professional

Jura Giga X8 Proffesional

 

Jura Impressa XJ9

Jura Impressa XJ9

 

Jura Impressa Xs9

Jura Impressa Xs9

szczegóły i więcej modeli

 

Jura również bardzo dobrze sobie radzi z ekspresami o większej wydajności. Powyższe ekspresy ciśnieniowe do kawy są przeznaczone do średnich i dużych biur. Wydajność tych automatów do kawy zaczyna się od 60, a kończy na 180 filiżankach kawy dziennie.

 

Ekspresy Saeco

Wydajność do 150 filiżanek kawy na dzień.

 

Saeco Phedra Evo Cappuccino

Saeco Evo Cappuccino

 

Saeco Aulika Top HSC

Saeco Aulika Top HSC
 

Saeco Aulika Focus

Saeco Aulika Focus

szczegóły i więcej modeli

 

Saeco to znana włoska marka ekspresów do kawy, która stawia na typowo "włoskie wzornictwo", dobrą jakość i wydajność ekspresów. W swoim portfolio ma zarówno ekspresy domowe (często pod nazwą Philips) jak i ekspresy profesjonalne. Do biura zdecydowanie warto wybrać drugą wersję.

 

Ekspresy Nivona

Wydajność do 100 filiżanek kawy na dzień

 

Nivona 859

Nivona 859

 

Nivona 841

Nivona 841

 

Nivona 530

Nivona 530

szczegóły i więcej modeli

 

Nivona to przede wszystkim ekspresy ciśnieniowe do kawy o doskonałym stosunku ceny do jakości. Jest to połączenie szwajcarskiej konstrukcji i mechanizmów z niemiecką koncepcją i technicznym know-how. Urządzenia te charakteryzują się długim okresem eksploatacji, eleganckim wzronictwem oraz łatwością obsługi.

 

Ekspresy WMF

Wydajność do 350 filiżanek kawy na dzień

 

WMF 8000 S

WMF 8000 S

 

WMF 1500 S

WMF 1500 S

 

WMF 1200 S

WMF 1200 S

szczegóły i więcej modeli

 

WMF jest liderem wśród bardzo wydajnych automatycznych ekspresów do kawy - klasy "fully automatic". Ciśnieniowe ekspresy do kawy WMF są używane głównie w kantynach dużych biur, sieciach typu fast-food, na stacjach benzynowych i innych miejscach, gdzie potrzebna jest szybkość, wydajność i łatwość obsługi ekspresu do kawy.

 

 

Ekspresy La Cimbali

Wydajność do 260 filiżanek kawy na dzień

 

La Cimbali S30

La Cimbali S30

 

La Cimbali M1

La Cimbali M1

 

La Cimbali Q10

La Cimbali Q10

szczegóły i więcej modeli

 

Uznana włoska firma, która powstała w 1912 roku. Ekspresy La Cimbali słyną z bardzo wysokiej jakości i niezawodności. Cechuje ich duża wydajność, wytrzymałość oraz niebanalny wygląd. Przeznaczone są do miejsc, w których parzy się duże ilości kawy.

 

 

Ponadto w naszej ofercie posiadamy również filtry do ekspresów, oraz wszelkie niezbędnie akcesoria i środki czystości.

 

Leasing ekspresu do kawy

 

Leasing

 

Kawa dla koneserów i nie tylko

Koneserzy dobrej kawy jeszcze nigdy nie mieli tak dobrze. Dzięki rozwojowi technologicznemu obecnie można z łatwością samodzielnie przygotować sobie znakomite espresso oraz kawy mleczne. Można poczuć się jak barista. Niektóre automatyczne ekspresy do kawy, pozwalają przy pomocy zaledwie jednego przycisku na zaparzenie ulubionej kawy. Może to być espresso, cappuccino, latte czy też inna ulubiona kawa. Posiadając już wymarzony ekspres do kawy, nie można zapominać również o tym co najważniejsze. Czyli o niezrównanej w smaku i aromacie świeżo palonej kawie ziarnistej, pochodzącej z zakątków całego kawowego świata.

 

Wyjątkowa, świeżo palona kawa ziarnista, idealna dla Ciebie

Luciano Cafe - Kawa prosto z pieca!