Kawy ziarniste Ekspresy do biura Palarnia kawy Kawa do biura

Luciano Cafe - Kawa ziarnista prosto z pieca!

Zadzwoń do nas +48 58 380 11 55

Referencje i opinie

W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni zarówno z naszej kawy, ekspresów jak i pełnej obsługi. Tym bardziej jesteśmy dumni z opinii jakie nam wystawiają nasi kontrahenci.

Poniżej przedstawiamy przykładowe referencje jakie otrzymaliśmy od naszych zadowolonych klientów: 

 

Bibus Menos Logo

Bibus Menos referencje

Palarnia Kawy Coffee Style jest naszym dostawcą kawy ziarnistej od 4 lat. Zarówno asortyment, dostępność towaru jak i elastyczność we współpracy sprawiają, iż układa się ona wzorowo. Terminowość dostaw i dbałość o nas jako klienta skutkuje tym, że jesteśmy klientem zadowolonym i polecamy Coffee Style innym potencjalnym odbiorcom.

Prokurent
Magdalena Stankiewicz

 Cekol Logo 

Cedat Logo

 Cedat Referencje

Spółka CEDAT nawiązała współpracę z Coffee Style Jarosław Birut w lipcu 2013 roku. Już prawie 4 lata cieszymy się wspaniałym smakiem i aromatem kawy ziarnistej dostarczanej przez pana Jarosława Biruta. Współpraca z Coffee Style jest bezproblemowa, dostawa już następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia, a jakość kawy zawsze jednakowa, czyli doskonała.

Dyrektor Działu Administracji i Spraw Rozliczeń
Joanna Grabowska-Świtała

Eurocast Logo 

 Eurocast referencje

Z przyjemnością informuję, że Palarnia Kawy Coffee Style jest naszym dostawcą kawy ziarnistej około 4 lata. Ważną zaletą sklepu jest szeroki asortyment, duża dostępność towaru i elastyczność oraz terminowość. Atutem firmy jest oferta, pragnę ją wyróżnić za jej kompletność - świernie dobrana i dopasowana do potrzeb kontrahenta. Dodam również wzorową komunikację i dbałość o klienta co powoduje nasze zadowolenie.

Renata Polomská

 

Luciano Cafe - Kawa prosto z pieca!